22. 01. 2020 19:11 | LONDÝN/TV Markíza

Harry a Meghan sa sťažujú na paparazzov. Podľa expertov ich však nečaká pokojný život

Právnici dvojice varovali bulvárnych novinárov, aby ich neprenasledovali.

Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle.
Princ Harry a jeho snúbenica Meghan Markle. Foto: TASR/AP

Pokoj zatiaľ nenašli ani za oceánom. Harry a Meghan sa sťažujú na bulvárnych novinárov, ktorí im nedali pokoj ani po odchode z kráľovskej rodiny.

Ich právnici varovali paparazzov, aby ich neprenasledovali. Podľa expertov je však naivné myslieť si, že ich tam čaká pokojný život.

Megxit, ktorý na rozdiel od brexitu prišiel ihneď, bez odkladu a nečakane spustil obrovskú lavínu pozornosti. Už beztak mimoriadne populárny kráľ a kráľovná instagramu, ako ich prezývali, sú takmer denne na titulkách novín v rôznych kútoch sveta.

Po posledných vyjadreniach Harryho o tom, ako mu je ľúto, že to zašlo tak ďaleko, si mnohí myslia, že to celé vôbec nebol jeho nápad. Poznačený smrťou svojej matky vraj však nechcel dopustiť, aby sa história opakovala.

História sa však vraj opakuje. Príbeh mladého páru prirovnávajú ku kráľovi Eduardovi, ktorý pre svoju lásku k rozvedenej Američanke abdikoval a odišiel do exilu. V Británii to bola veľmi citlivá téma, ktorá poznačila popularitu kráľovskej rodiny na celé desaťročia.

Po odsťahovaní do Kanady nechcú zaháľať a zakladajú si vlastný biznis. Experti sa snažia načrtnúť, akou cestou sa vyberú.

O popularitu sa báť nemusia. Efekt Meghan Markle bol zjavný. Čokoľvek mala na sebe, všetko sa do jedného dňa vypredalo.

Na internete vznikajú aj rôzne vtipy na tému ich nového života. Niektorí sa so žartom pýtajú, ako sa má princ Harry zamestnať, keď nemá priezvisko a navrhujú, aby si Meghan aspoň v ďalšej sérii extrémne populárneho seriálu Netflixu „The Crown" zahrala samu seba.

Viac v reportáži Ivany Miklánkovej.

 

Komentáre ( 0)