13. 05. 2020 06:00 | MOSKVA/jh

Šialená jazda 10-ročného chlapca na videu. V aute navyše viezol svoju malú sestru

V otcovom aute uháňal po ceste a v daždi rýchlosťou až 150 kilometrov za hodinu.

Georgy so sestrou
Georgy so sestrou Foto: Profimedia.sk

Nebezpečná jazda iba 10-ročného Georgyho z ruského mesta Tomsk sa mohla skončiť veľkou tragédiou. V čase karantény pre nový koronavírus sa chlapec nudil a dostal šialený nápad. Bez dovolenia si vzal otcove auto a posadil do neho iba 4-ročnú sestričku s tým, že idú na návštevu k babke.

Rodičia samozrejme o ničom nevedeli. Tvrdia, že chlapec za volantom nikdy nesedel. Video z jeho desivej jazdy sa dostalo na internet a je záhadou, ako dokázal riadiť veľké auto značky Toyota Highlander.


Georgy sa preháňal po ceste aj rýchlosťou 150 km/h. Predbiehal autá, jazdil v protismere, ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. To všetko za silného dažďa. Stačil jeden šmyk a jeho vyčíňanie sa mohlo skončiť tragédiou.

Po ceste sa ho snažili zadržať viaceré policajné autá, ale bezúspešne. Chlapec nakoniec havaroval, s autom nabúral do plota, no našťastie sa mu nič vážne nestalo.

Na videu je v pozadí počuť plačúce dievčatko, ktoré počas jazdy chlapec upokojoval. Celý incident sa skončil asi po 30 kilometroch jazdy, uvádza Daily Mail.

Rodičia malého Georga teraz môžu mať vážne problémy, či už s políciou alebo sociálkou. Chlapec bol až doteraz úplne bezproblémový. Je to vraj dobrý žiak a má rád futbal.

Georgyho rodičia
Georgyho rodičia Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)