08. 07. 2020 11:05 | NEWBERG/kc

Kuriózna nehoda: Na križovatke sa zrazili muž so ženou, obaja sa viezli v ukradnutých autách

Policajti v Oregone tak zabili dve muchy jednou ranou.

Randy Lee Cooper a Kristin Nicole Begueová.
Randy Lee Cooper a Kristin Nicole Begueová. Foto: Newberg-Dundee Police Department

Polícia v americkom štáte Oregon informovala o kurióznej dopravnej nehode. Muž, ktorý ukradol auto sa zrazil so ženou, ktorá sa tiež viezla v odcudzenom vozidle. Píše o tom portál New York Post.

Páchatelia to policajtom poriadne uľahčili a tí tak bez väčšej námahy „zabili dve muchy jednou ranou". Incident sa odohral v pondelok v meste Newberg. Všetko s a začalo, keď majiteľ Toyoty Land Cruiser nahlásil krádež auta.

Polícia dostala informáciu o pohybe odcudzeného vozidla a po vizuálnom kontakte ho začali prenasledovať. Po pár minútach sa naháňačka skončila na križovatke, keď zlodej Toyoty narazil do ďalšieho auta Buick Regal, v ktorom sedela žena.

Vysvitlo, že sa viezla v ukradnutom vozidle, ktorého zmiznutie bolo nahlásené pred tromi týždňami. Páchateľov identifikovali ako Randy lee Coopera (27) a Kristin Nicole Belgeovú (25). Žene prihoršil aj fakt, že bola pod vplyvom drog.

Obaja podarení zlodeji čelia obvineniu z „nebezpečnej jazdy, neoprávneného používania cudzieho vozidla a pokusu o únik polícii".

Komentáre ( 0)