28. 08. 2020 13:00 | MIAMI SHORES/kc

Manželka policajta uviazla v jeho služobnom aute. Po niekoľkých hodinách ju našli mŕtvu

V čase, keď sa žena v aute vymkla, bolo vonku 32 stupňov Celzia.

Smrť v policajnom aute.
Smrť v policajnom aute. Foto: reprofoto: YouTube/Inside Edition

Manželku veterána floridskej polície našli v jeho aute bez známok života. Tragédia sa odohrala v meste Miami Shores pred domom Aristidesa Paulina (58), ktorý sa nadránom vrátil z nočnej služby a išiel si ľahnúť. Manželka Clara (†56) sa medzitým omylom zamkla v jeho služobnom SUV, na ktoré pálilo slnko a po niekoľkých hodinách zomrela. Informoval o tom portál Miami Herald.

Paulinová zrejme niečo hľadala v zadnej časti auta, ktoré manžel nechal odomknuté a z neznámych dôvodov sa spustilo automatické uzamknutie všetkých dverí.

Keďže išlo o policajné auto, dvere sa zvnútra otvoriť nedali. Medzi prednými a zadnými sedadlami je navyše mreža, ktorá bráni v prípadnom úteku zadržaného páchateľa.

Paulinovi kolegovia vyšetrujú prípad ako nešťastnú náhodu. V čase, keď sa žena v aute omylom zamkla, bolo vonku 32 stupňov Celzia. O tom, že sa Paulinová snažila zúfalo dostať von, svedčia odtlačky prstov, ktoré boli všade kam dočiahla. K jej smrti mohli prispieť aj nešpecifikované zdravotné problémy, ktorými trpela dlhé roky.

 

Zdroj: YouTube/Inside Edition

Komentáre ( 0)