30. 03. 2021 06:00 | ALMATY/rd

Otrasný prípad. Muž mal znásilniť tínedžerku, následne jej odrezať hlavu a uvariť ju

Muž ju v deň jej zmiznutia kontaktoval na sociálnej sieti.

Zmiznutá tínedžerka.
Zmiznutá tínedžerka. Foto: Reprofoto: YouTube/KTK TV

Osud kazašskej tínedžerky, ktorá pred desiatimi dňami bez stopy zmizla, je zrejme spečatený. Polícia totiž zatkla podozrivého muža, ktorý ju podľa všetkého znásilnil, následne jej mal sťať hlavu.

Prípad vyznieva o to šokujúcejšie, že hlavu mal uvariť na sporáku a dievčaťu vytrhať všetky zuby. Píšu o tom tamojšie médiá.

Devätnásťročná Ajžhan Edilovová z Almaty zmizla po tom, ako sa nevrátila domov z miestneho krajčírstva, kde pracovala.

Policajtom sa podarilo zistiť, že krátko pred zmiznutím Ajžhan na sociálnych sieťach kontaktoval podozrivý muž.

Požiadal ju, aby prišla k nemu za účelom jeho zmerania, keďže si vraj chcel kúpiť nový oblek. Napokon sa dohodli, že sa stretnú 19. marca, teda v deň jej zmiznutia.

Proti mužovi hovorí aj videozáznam z bytovky, v ktorej býva. Oboch aktérov prípadu zachytila kamera, ako spolu nastupujú do výťahu.

Muži zákona preto navštívili podozrivého. Keď im odmietol otvoriť dvere, policajti ich vyvalili. Potom sa začala dráma. Muž (28), ktorý vlastní lekársky diplom, si podrezal hrdlo.

Podarilo sa ho však zachrániť, momentálne leží v stabilizovanom stave v nemocnici. Medzitým sa už mal ku všetkému priznať.

Z jeho výpovede však behá mráz po chrbte. Dievča vraj chcel rozrezať na kúsky a tie rozptýliť do kontajnerov v meste. Taktiež sa pokúsil jej hlavu uvariť, aby ju nebolo možné identifikovať. Predtým ju mal znásilniť.

Po prepustení z nemocnice sa očakáva súd. V prípade dokázania viny bezcitnému mužovi hrozí doživotný trest za vraždu s nebývalou krutosťou.


Zdroj: YouTube/KTK TV

Komentáre ( 0)