30. 11. 2015 12:45 | NEMECKO/zv

Najkrajšia vianočná reklama, aká tu kedy bola. Slzám sa neubránite

Nájdite si čas na svojich blízkych teraz. Potom už môže byť neskoro.

Bez názvu.png
Bez názvu.png

Síce máme za sebou len prvú adventnú nedeľu, no internet je už dlhšie plný vianočných reklám. Niektoré nám už po dvoch týždňoch lezú na nervy, pri iných si uvedomíme, že už čoskoro prídu tie najkrajšie sviatky v roku.

Nemecká spoločnosť Edeka zverejnila vianočnú reklamu, ktorá nikomu „liezť na nervy" určite nebude. Dokonca si trúfame povedať, že si ju pustíte aj niekoľkokrát. Reklama sa nezamerala na produkty, ktoré spoločnosť ponúka. Videom šíria myšlienku, ktorú by si mal uvedomiť každý z nás.

Reklama je síce po nemecky, no v tomto prípade pochopíte všetko aj bez toho, aby ste nemčinu ovládali. Autori chcú upozorniť ľudí na to, že si máme nájsť čas na našich blízkych, kým sú ešte s nami. Potom už môže byť neskoro.

Na záver reklamy príde prekvapenie.
Na záver reklamy príde prekvapenie. Foto: YouTube
 

Video začína pohľadom na deduška, ktorý pripravuje vianočnú hostinu. Deti mu ale v tom zavolajú, že si nenájdu čas tráviť s ním sviatky. Starší pán zosmutnie a Štedrý deň trávi úplne sám. Tento istý scenár sa opakuje niekoľkokrát.

O pár rokov na to, v predvianočný čas, dostanú jeho deti poštu, v ktorej sa píše, že ich otec zomrel. Deti, ktoré žijú v rôznych kútoch sveta, táto správa položí. Ihneď si kúpia letenky a stretnú sa v rodnom dome. Tam ich čaká obrovské prekvapenie.

Pozrite si reklamu a nezabudnite, že na Vianoce by nikto nemal byť sám.


Komentáre ( 0)