22. 12. 2015 10:25 | LINCOLN/DailyMail, zv

Toto nie je dedko a vnuk. Muž sa v neskorom veku teší z dieťaťa

Syna Davida mu priviedla na svet o 43 rokov mladšia partnerka. Je to ich druhé dieťa.

profimedia-0269786289.jpg
profimedia-0269786289.jpg Foto: Profimedia.sk

Jeden z najstarších britských otcov John Willows (73) sa teší z narodenia svojho druhého potomka. Syna Davida mu priviedla na svet o 43 rokov mladšia partnerka Polly Jackson D'Zachej. Pár z britského mesta Lincoln pre denník DailyMail priznal, že prežívajú najkrajšie obdobie v živote a veľmi sa tešia na prvé Vianoce vo štvorici.

John s Polly majú okrem Davida aj 4-ročnú dcérku Esther. Šťastný otec má ale detí viac. V predošlom manželstve sa mu narodili dnes už 40 a 42 roční synovia. John nie je preto len hrdý otec, ale aj dedko troch vnúčat.

Šťastná rodina.
Šťastná rodina. Foto: Profimedia.sk
 

„Moje deti ma udržujú mladým. Nikdy som nebol šťastnejší. Manželku som stratil pred 11timi rokmi na rakovinu. Dlho mi trvalo, kým som to prekonal a začal opäť žiť," vyjadril sa John.

Brit si na uštipačné poznámky už zvykol. Aj keď je od Polly o 43 rokov starší, vie, že je to láska jeho života. „Často nám hovoria, ako môžeme byť spolu, keď je medzi nami taký vekový rozdiel. Som ale šťastná. John je skvelý otec a fantastický človek. Spoznali sme sa v kostole a hneď som vedela, že budeme spolu," povedala Polly. John podľa Polly zvláda všetky rodičovské povinnosti a so všetkým jej pomáha.

John prežíva najkrajšie obdobie.
John prežíva najkrajšie obdobie. Foto: Profimedia.sk
 


Komentáre ( 0)