10. 08. 2016 06:00 | BRAZÍLIA/DailyMail, zv

Živý Ken skončil s plastikami. Objavil si diery v nose

Jeho telo neprijalo implantát a museli ho rýchlo operovať.

Rodrigo Alves
Rodrigo Alves Foto: Profimedia.sk

Rodrigo Alves (33) z Brazílie absolvoval 43 plastických operácii. Jeho snom je vyzerať rovnako ako bábika Ken. Po poslednej plastike, ktorá ho poriadne vystrašila, ale s podobnými zákrokmi skoncoval. Podľa jeho slov už podstúpi len neinvazívne zásahy a malé kozmetické ošetrenia.

Po šiestej operácii nosa nastali komplikácie. Jeho telo totiž neprijalo implantát a museli ho rýchlo operovať. Rodrigo minul na chirurgické zákroky viac ako 350-tisíc libier a upravené telo si nechal poistiť za milión libier. Urobil tak po tom, čo si na nose objavil diery.

profimedia-0282912815.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Lekári zistili, že má nekrózu. Odumieralo mu tkanivo v dôsledku nedostatočného prekrvenia, čo zapríčinila šiesta plastika nosa. Doktori ho upozornili, že keby nezakročili, museli by mu odstrániť celý nos.

„Nevzdám sa a stále sa budem snažiť zastaviť proces starnutia. Plastiku už ale neplánujem. Nová technika neinvazívnych zákrokov ide dopredu. Chcel som ísť na liposukciu, ale objavil som metódu, ktorá má rovnaký efekt a nemusím si ľahnúť pod nôž," vyjadril sa pre denník DailyMail.Komentáre ( 0)