20. 10. 2016 06:00 | BRATISLAVA/kacs

Viete, v ktorú hodinu ste sa narodili? Možno sa o sebe dozviete niečo, čo ste nevedeli

Či ste sa narodili pred polnocou, alebo po polnoci, má veľký vplyv na to, aké osobnosti ste.

Tehotná žena.
Tehotná žena. Foto: ingret shutterstock.com

Hodina, v ktorú ste sa narodili, o vás dokáže prezradiť mnohé, nie len to, či vaša matka trpela pred pôrodom celú noc, alebo popoludní. Čas vášho narodenia rozhodol hneď o niekoľkých veciach naraz!

Či vás mamička porodila pred polnocou, alebo po polnoci, má veľký vplyv na to, aké osobnosti ste. Tn.cz pripravil rozpis hodín a charakteristických vlastností, ktoré pravdepodobne budete mať, podľa času, v ktorý ste sa narodili. Tak schválne ...

Ak ste sa narodili medzi 01:00 - 05:00, budete zrejme veľmi priateľskí, ústretoví, komunikatívny, akční a zdatní. Máte túžbu sa presadiť. Ste rodení vyjednávači. Vždy chcete mať pravdu, preto zle znášate nesúhlas a prehru. Často preceníte svoje sily, ale viete byť veľmi výkonní. Vyznačujete sa poctivosťou a vytrvalosťou.

Ak ste sa narodili medzi 05:00 - 10:00, potrebujete voľnosť a slobodu, radi četujete. Niekedy bohužiaľ podliehate žiarlivosti a ste vzťahovační. Viete svoje city dávať najavo a chcete, aby boli opätované. Máte v sebe stanovený poriadok a cit pre poriadok. Radi sa chválite svojimi úspechmi. Na svojho nepriateľa sa pozeráte pohŕdavo. Beda, ak vás niekto zradí!

Jedinci narodení medzi 10:00 - 15:00, sú odvážni a nechýba im drzosť. Majú veľkú dávku pochopenia pre druhých. Sú citlivý a zároveň aj vznetlivý. Títo ľudia nemajú príliš v láske zmeny. Vždy sa prikloníte k vlastnému rozhodnutiu. Pri strate životných istôt, sa ale ľahko dostávate do depresií. Priečia sa vám klamstvá a podvody.

Ak ste sa narodili medzi 15:00 - 20:00, ste pravdepodobne veľmi ctižiadostiví a ľahkovážne riskujete. Ste vynaliezaví a šikovní. Vo vzťahoch ste stáli, pretože harmónia na vás pôsobí veľmi kladne. Viete sa rýchlo zorientovať v danej situácii a efektívne ju riešiť. Ste sebakritickí a svoje chyby viete naprávať.

Tí, čo sa narodili medzi 20:00 - 24:00, sa budú vyznačovať dobrosrdečnosťou, majú radi kolektív, pre svojich priateľov by ste sa rozdali. Neodmietajú žiadosti o pomoc. Ste spoľahliví a cieľavedomí. Viete byť poriadne nedočkaví. Pozor na žiarlivosť a vzťahovačnosť.

Našli ste sa v týchto charakteristikách aj vy? Astrológia je veda nadmieru zaujímavá a dokáže odhaliť nejednu ľudskú vlastnosť!

Komentáre ( 0)