24. 04. 2017 15:30 | MANSFIELD/dg

Dvojica vyhrala v Eurojackpote takmer 41 miliónov libier. Teraz sa rozišli

Tento pár nie je jediný, ktorý sa po výhre v lotérii rozhodol ísť od seba.

Gareth a Catherine Bullovi
Gareth a Catherine Bullovi Foto: Profimedia.sk/The Sun

Zdá sa, že obrovský balík peňazí ešte nezaručuje šťastný život. Svoje o tom vedia Gareth a Catherine Bullovi z Mansfieldu. V roku 2012 sa stali milionármi z noci do rána, keď vyhrali Eurojackpot vo výške 40,6 milióna libier (takmer 48,5 milióna eur). Po piatich rokoch spolužitia oznámili rozchod.

Ako však povedal blízky zdroj portálu The Sun, ich vzťah nebol v čase výhry ideálny. „Aby som bol úprimný, nebolo to najideálnejšie, keď vyhrali jackpot. Cítili, že táto obrovská výhra by im mohla pomôcť,“ prezradil zdroj.

Gareth sa už stihol odsťahovať z rodinnému domu v Mansfielde, v ktorom Catherine ostáva žiť s ich dvoma dospievajúcimi synmi.

Tento pár nie je jediný, ktorý sa rozhodol po výhre v lotérii rozísť. V roku 2009 vyhrali Les a Samantha Scaddingovi 45,5 milióna libier (viac ako 54 miliónov eur), o štyri roky nato sa rozviedli.

Les a Samantha Scaddingovi
Foto: Profimedia.sk
 

Adrian a Gillian Bayfordovi získali v roku 2012 v lotérii viac ako 148 miliónov libier (viac než 177 miliónov eur), o rok neskôr šiel každý svojou cestou.

Gillian a Adrian Bayfordovi
Foto: Profimedia.sk
 

Victorii Jonesovej zjavne nestačila výhra 2,3 milióna libier (2,7 milióna eur) z roku 2004. Svojho manžela Jasona opustila v auguste minulého roku po tom, čo stretla podnikateľa, ktorý bol stokrát bohatší ako jej manžel, píše Daily Mail.

Komentáre ( 0)