Live
Sledujte NAŽIVO: Počet infikovaných koronavírusom bude rásť, predpokladá Krajčí
Sledujte tu
03. 08. 2017 14:31 | BRATISLAVA/zg

Slovensko má nového milionára. Šťastie mu priniesli 4 eurá

Stávku podal v Trnavskom kraji.

tipovanie
tipovanie Foto: Shutterstock.com

Vďaka hre LOTO pribudol na Slovensku ďalší milionár. V žrebovaní výherných čísel v prvom ťahu padol jackpot. Výherca si tak môže na účet pripísať 1 483 678,90 eur. Šťastie mu v stredu ( 2. 8.) priniesli čísla 2, 10, 18, 31, 32 a 39.

„Hráč uzatvoril stávku v Trnavskom kraji. A práve jeden z jeho dvoch tipov obsahoval šesť šťastných čísel, ktoré boli v stredu vyžrebované v prvom ťahu hry LOTO," informoval tvnoviny.sk hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe.

Šťastný milionár si stávku predplatil na dve žrebovania a do hry vložil štyri eurá. Znamená to, že ešte v nedeľu môže skúsiť šťastie v nedeľnom žrebovaní.

Podľa Čépeho ide už o 60. výhru v číselných lotériách spol. TIPOS, ktorá má hodnotu vyššiu ako milión eur. Stredajšia jackpotová výhra sa ocitla v rebríčku najvyšších výhier na 38. mieste.

Tento rok padol jackpot v prvom ťahu hry LOTO zatiaľ trikrát. „Najvyššia tohtoročná výhra v prvom ťahu hry LOTO mala hodnotu 3 499 264,74 eura. Takýto jackpot padol 5. marca a vyhral ho hráč so stávkou uzatvorenou v Trnavskom kraji," dodal hovorca.

Komentáre ( 0)