24. 02. 2018 07:00 | PROVIDENCE/pg

Nevesta takmer nestihla vlastnú svadbu: Zasekla sa vo výťahu

Melissa sa vo výťahu nachádzala so svojimi svadobnými pomocníkmi.

Melissa si čakanie na oslobodenie ozvláštnila šampanským.
Melissa si čakanie na oslobodenie ozvláštnila šampanským. Foto: Profimedia.sk

Ocitla sa v poriadnej šlamastike. Čerstvá nevesta Melissa McNamara Rogerová takmer zmeškala vlastnú svadobnú hostinu po tom, čo sa zasekla vo výťahu medzi sedemnástym a osemnástym poschodím hotela Providence Biltmore na Rhode Islande.

Na 32-ročnú kamarátku čakali jej družičky v hale, no keď dlho neprichádzala, rýchlo zalarmovali pomoc. Do hotela dorazili požiarnici spolu s pracovníkmi výťahovej služby, ktorí začali pracovať na Melissinom vyslobodení. 

Na záchrannú akciu sa prišli pozrieť svadobní hostia aj rodina.
Na záchrannú akciu sa prišli pozrieť svadobní hostia aj rodina. Foto: Profimedia.sk
 

Keď sa im podarilo otvoriť výťahové dvere, neveste podali pohár šampanského a čupiac sa potom rozprávala s hosťami sledujúcimi záchrannú akciu. Ako opísala, výťah sa v jednej chvíli zatriasol a potom sa prestal hýbať. Melissa sa vo výťahu nachádzala so svojimi svadobnými pomocníkmi.

Cez reproduktor sa rýchlo skontaktovali s recepciou. „Po 20 minútach som už začala byť nervózna. Nechcela som zmeškať celú svadbu. Keď sa otvorili dvere, vydýchla som si. Zbadala som manžela Justina a rodinu a tvárou v tvár som sa rozprávala so šéfom hasičov, ktorí nám pomáhali," citoval Mail Online nevestu. 

Šťastní mladomanželia Justin a Melissa.
Šťastní mladomanželia Justin a Melissa. Foto: Profimedia.sk
 

Netrvalo dlho a výťah sa podarilo opäť uviesť do pohybu a Melissa z neho vystúpila živá a zdravá na 18. poschodí. Takmer okamžite potom jej do ruky niekto strčil druhý pohár šumivého drinku.