25. 06. 2019 06:00 | PHOENIX/rd

Bígel Wolfgang začal boj s nadbytočnými kilami, jeho váha vás zaskočí

Advokáti Chad Schatz a Erin McManisová sa psa chopili a dúfajú v úspešný koniec.

Wolfgang
Wolfgang Foto: reprofoto: YouTube

Všetci veria, že záchranná akcia dopadne dobre. Bígel Wolfgang, ktorý váži 40 kíl, je taký mohutný, že sa mu pod boky skryjú aj nohy. Píše thedodo.com .

Od mája má nových majiteľov a začal odtučňovaciu kúru. Tá sa skladá z výdatného tréningu a razantnej diéty, založenej najmä na zelenine.

Advokáti Chad Schatz a Erin McManisová sa psa chopili a dúfajú v úspešný koniec. „Wolfgang má problémy so štítnou žľazou a berie na toto ochorenie prášky," hovorí majiteľka: „O jeho bývalých majiteľoch nevieme nič. Už keď bol v útulku takto vyzeral," doplnila.

Zdroj: Facebook/Wolfgang´s Weight Loss Journey

„Sme si istí, že Wolfgang schudne a bude vážiť zhruba tých 11 kilogramov, koľko by mal," dúfa McManisová. Je si však vedomá, že celý proces môže trvať veľmi dlho.

S prekŕmenými psami už majú noví Wolfgangovi majitelia osobnú skúsenosť. „Už skôr sme sa ujali psa, ktorý vážil 30 kilogramov a teraz má desať, takže vieme, čo to znamená," uistila McManisová.

Bíglov príbeh sledujú ľudia z celého sveta aj na Facebooku, kde obaja majitelia informujú o tom, ako sa mu darí v boji s nadbytočnými kilami.

Komentáre ( 0)