01. 08. 2019 06:00 | FLORIDA/rd

Profesionálneho surfistu pohryzol žralok, takúto reakciu ste ešte určite nevideli

Dvadsaťtriročný muž sa surfoval s kamarátom, keď ich zrazu dravec prekvapil.

Žralok biely.
Žralok biely. Foto: TASR/AP

Keď amerického profesionálneho surfistu Franka O'Rourkea napadol vo vodách na Floride žralok, zvolil netradičný krok. Píše 7news.com.au.

Dvadsaťtriročný športovec sa surfoval s kamarátom, keď ich zrazu tento zubatý dravec prekvapil a Frankovi sa zahryzol do ruky.

Po strete s predátorom mu, našťastie, zostali len drobné zranenia, najvýraznejším boli krvavé stopy na jeho pravom lakti.

„Doslova sa mi zapichol do ruky. Nikdy v živote som nepocítil takú obrovskú silu hociktorého zvieraťa, takže som bol v šoku," povedal muž bezprostredne po útoku.

Zdroj: Instagram/frankooo_

To sa už Franka ujali prítomní ošetrovatelia, ktorí ho po prvotnom ošetrení rán chceli následne poslať do nemocnice na podrobnejšie vyšetrenia.

To však surfista odmietol, vybral si totiž iný spôsob „rekonvalescencie". Namieril si to do najbližšieho baru, kde si so zakrvavenou rukou užíval záujem prítomných.

„Okamžite priam vtrhol do baru a zvolal: Uhryzol ma žralok. Ľudí to okamžite naštartovalo a začali mu brať jeden drink za druhým," skonštatoval jeho kamarát.

Komentáre ( 0)