11. 10. 2019 06:00 | USA/jh

Reportérku prekvapil syn v priamom prenose. Milé video je hitom na internete

Vojenská spravodajkyňa však túto situáciu so cťou ustála.

Dieťa v živom vysielaní televízie
Dieťa v živom vysielaní televízie Foto: YouTube

Reportérka americkej televízie NBC, ktorá sa venuje témam národnej bezpečnosti a vojenskému spravodajstvu, sa stala známou po celom svete vďaka jej synovi Ryanovi. Ten sa vedľa nej objavil v živom vstupe. Usmiaty od ucha k uchu načiahol ruky k svojej matke, keď rozprávala o napätej situácii medzi Tureckom a severnou Sýriou.

Courtney Kube hovorila o vstupe tureckej armády na územie severnej Sýrie s cieľom zakročiť proti Kurdom. Do tejto vážnej témy vstúpil na scénu jej syn a reportérka neudržala smiech. Divákom sa ospravedlnila a snažila sa syna poslať preč.


„Prepáčte mi, mám tu deti," vysvetlila s úsmevom v živom vysielaní. Courtney celú situáciu ustála a vyslúžila si za to rešpekt u kolegov. Okrem toho obletelo toto video celý svet.

Courtney Kube je matkou dvojičiek. Mimoriadna správa zo Sýrie ju prinútila zmeniť plány a do televízie prišla aj s deťmi.

Milý incident pripomína video spred dvoch rokov, v ktorom živé vysielanie reportéra BBC prerušili jeho dve deti v pozadí. Aj toto video sa stalo virálnym.

VIDEO, ktoré zabáva svet. Rozkošné detičky zničili živý vstup ich otca v BBC.

Komentáre ( 0)