Mimoriadna správa
Poplach na gymnáziu vo Viedni. Pre podozrenie na koronavírus školu evakuovali
Viac v článku
11. 10. 2019 13:18 | KALIFORNIA/rd

Nádherný dôkaz úcty a lásky. Keď uvidíte toto gesto, budete dojatí

Tvrdí, že mala s otcom veľmi blízky vzťah.

Zvukové tetovanie.
Zvukové tetovanie. Foto: reprofoto: YouTube

Yvette Moorová z mesta Covina v americkej Kalifornii sa rozhodla uctiť si pamiatku zosnulého otca veľmi netypickým spôsobom. Píše Yahoo .

Štyridsaťročná matka dvoch detí si na ľavom predlaktí nechala vytetovať zvukové tetovanie s jeho hlasom.

Michael Goto zomrel v roku 2013 na rakovinu pečene vo veku 67 rokov. Dcéra sa bála toho, že raz zabudne na jeho hlas. Na instagrame ale natrafila na tzv. zvukové tetovanie, ktoré vydáva zvuky pomocou špeciálnej aplikácie a nápad bol na svete.

Princíp je jednoduchý. Na koži vám urobia tetovanie v podobe zvukových vĺn. Tetovanie slúži ako nejaký QR kód. Stačí len priložiť mobil a hotovo.

Michael počas toho, ako bol v nemocnici, prostredníctvom videosprávy odkázal Yvettiným deťom Abigail a Michaelovi, že ďakuje za podporu a už sa cíti lepšie. „Keď sa vrátim domov, sa uvidíme," odkázal.

Yvette tvrdí, že mala s otcom veľmi blízky vzťah. „Veľakrát sme spolu chodili plávať či rybárčiť. Naučil ma práce na dome či opraviť si auto. Naučil ma stať sa silnou a samostatnou," hovorí.

„Teraz ho už počujem a mám ho pri sebe vždy, keď to bude potrebné. Teší ma, že ho počujú aj moje deti," doplnila Yvette.

Princíp zvukového tetovania

Zdroj: YouTube/Mashable Deal

Komentáre ( 0)