14. 10. 2019 08:25 | ESSEX/tvnoviny.sk

Toto je pravdepodobne jeden z najšťastnejších ľudí na svete. Neuveríte, čo sa mu stalo

Tom vyhral dvakrát po sebe auto aj finančnú hotovosť.

Tom Harvey vyhral auto hneď dvakrát.
Tom Harvey vyhral auto hneď dvakrát. Foto: YouTube / BOTB

Toto snáď ani nie je možné. Inštalatér Tom Harvey je zrejme jedným z najšťastnejších ľudí na svete. Šťastie sa na neho neusmialo len raz. Vyhral totiž dvakrát po sebe. Nejde však o smiešnu alebo zanedbateľnú výhru. Stal sa majiteľom luxusného auta a to hneď dvakrát. A k tomu získal aj peňažnú hotovosť.

Tom (28) prvýkrát vyhral v internetovej súťaži na Vianoce v roku 2017 Porsche 911 Carrera 4 GTS a k tomu viac ako 22-tisíc eur. Auto za takmer 126-tisíc eur však predal, pretože si chcel vybudovať zázemie a peniaze investoval do nového bývania.

Len o dva dni neskôr sa však dozvedel, že sa znovu stal výhercom ďalšieho luxusného auta. Tentoraz Porsche Macan S v hodnote zhruba 51-tisíc eur a znovu 22-tisíc eur v hotovosti. Keď sumu zrátame, dokopy vyhral v prepočte viac ako 227-tisíc eur, informuje Daily Mail. Muž bol z výhier šokovaný."Pravdepodobne som jeden z najšťastnejších ľudí na tejto planéte," povedal Harvey. Správa zastihla mladého muža, keď práve absolvoval so svojím otcom inštalatérsky kurz v anglickom Essexe. "V pokoji som dokončil kurz a rovno zamieril do autosalónu," opisuje svoj príbeh Brit.

"Vážne som si nikdy nemyslel, že vyhrám raz, nieto dvakrát," dodal šťastlivec.

Komentáre ( 0)