20. 11. 2019 06:00 | FUKUOKA/jh

Ukážeme vám hotel, v ktorom za noc zaplatíte iba euro. Má to jednu podmienku

Lacné ubytovanie v Japonsku, ale s dávkou exhibicionizmu.

Hotel v Japonsku iba za euro
Hotel v Japonsku iba za euro Foto: tripadvisor.sk

Pre turistu je to ako sen. Cena za jednu noc v hoteli iba 1 euro (130 jenov). Takýto hotel nájdeme v japonskom meste Fukuoka na ostrove Kjúšu. Má to ale jeden háčik.

Ak si rezervujete izbu, súhlasíte s tým, že vás po celý čas bude snímať kamera a všetko sa bude vysielať naživo na špeciálnom kanáli YouTube. Nezvyčajný hotel s názvom Business Ryokan Asahi tak nie je pre každého. Je síce lacný, ale musíte sa ozbrojiť dávkou exhibicionizmu.


V malej hotelovej izbe nie je miesto, kde by sta sa skryli. Kamera je stále zapnutá, súkromie máte iba na chodbách, na toalete alebo v spoločnej kúpeľni. Pozitívom však je, že na YouTube vysielajú video bez audia (bez autentických zvukov), uviedol Daily Mail.

Hotel je skromný, pripomína skôr ubytovanie v študentskom internáte. Máte však svoje súkromie, je lacný a ideálny pre mladých turistov.

Za kúrenie alebo klimatizáciu sa platí zvlášť. V izbe sú vykurovacie zariadenia na mince, približne dve hodiny tepla vyjdú zákazníka na 100 jenov (83 centov). Hotel je otvorený každý deň, aj cez víkendy.

Hotel v Japonsku iba za euro
Hotel v Japonsku iba za euro Foto: tripadvisor.com
 

Komentáre ( 0)