05. 12. 2019 10:23 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Deň s Nadáciou Markíza sme odštartovali v Teleráne

Čakáme vás na Hviezdoslavovom námestí v stánku Nadácie Markíza.

Deň s Nadáciou Markíza
Deň s Nadáciou Markíza Foto: TV Markíza

Opäť je tu čas urobiť niečo pre tie najvzácnejšie stvorenia na svete - pre deti! Televízia Markíza pripravila už 6. ročník jedinečného celodenného podujatia s názvom Deň s Nadáciou Markíza, s ktorým sa spája každoročná finančná zbierka na charitatívne projekty Nadácie Markíza. tento deň sme odštartovali v Teleráne a pokračujeme na Vianočných trhoch v Bratislave, kam prišiel aj generálny riaditeľ Matthias Settele s Mariannou Trnavskou, finančnou riaditeľkou TV Markíza a predsedníčkou Správnej rady Nadácie Markíza.

 

"V zbierke symbolicky prepájame Slovensko cez tri mestá. Zároveň chceme verejnosti pripomenúť význam práce zdravotníckych pracovníkov, dôležitosť modernizácie prístrojového vybavenia aj odborných prístupov. Nikto z nás nevie, kedy bude odbornú detskú lekársku starostlivosť potrebovať. Chceme preto aj tento rok urobiť maximum, aby sme pomohli ďalším pracoviskám a ich malým pacientom spríjemnili a skvalitnili podmienky na liečbu," hovorí Marianna Trnavská, predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza. „V doterajších piatich ročníkoch sa nám vďaka tomuto výnimočnému projektu a štedrej podpore verejnosti a partnerov našej nadácie podarilo vyzbierať celkovo takmer 490 000 eur, ktoré významne pomohli deťom v nemocniciach, rodinám v núdzi, aj charitatívnym organizáciám," dodala.

 
 

Dnešný deň patrí Nadácii Markíza a pri tejto príležitosti do Telerána prijal pozvanie aj Henrich Krejča, člen Správnej rady Nadácia Markíza a riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky.

 

Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou v Banskej Bystrici navštívili Oliver Oswald a Riško Labuda

 

Pozrite si celý príbeh v Reflexe

 

Národný ústav detských chorôb v Bratislave navštívili Monika Hilmerová a Jaro Bekr

 

Pozrite si celý tento príbeh v Reflexe

 

 

Detskú fakultnú nemocnicu v Košiciach navštívili Martin Mňahončák a Anikó Vargová

 

Pozrite si celý príbeh v Reflexe

 

Ako môžete pomôcť?

Zapojiť sa a pomôcť deťom môže aj tento rok naozaj každý, stačí zaslať darcovskú SMS v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877, pričom cena jednej SMS je 2 eurá v sieti mobilných operátorov O2, Orange a Slovak Telekom. Ďalšou možnosťou podpory je vklad príspevku v ľubovoľnej výške priamo na číslo účtu verejnej zbierky - SK35 1111 0000 0003 3322 2031, alebo využitie online darovacieho formulára na webe Nadácie Markíza.


Komentáre ( 0)