13. 02. 2020 11:42 | DALLAS/rd

VIDEO: Striptérka po hrozivom páde z veľkej výšky pokračovala v tanci ďalej

Jedna z kamarátok sa rozhodla pre ňu vyhlásiť zbierku.

Genea padá na zem.
Genea padá na zem. Foto: Reprofoto: Twitter/xvreae

Veľmi nepríjemne sa skončil večer pre americkú striptérku vystupujúcu pod menom Genea Sky. Žena počas tanca na poledanceovej tyči spadla z výšky viac ako 4,5 metra. Píše Daily Dot .

Incident sa stal počas vystúpenia v jednom z podnikov v Dallase. Na videu počuť zdesený výkrik jedného z prítomných divákov.

Hoci Genea dopadla na tvrdú zem, nijako ju to neodradilo a pokračovala v tanci. Hoci sa zo záberov zdalo, že všetko dopadlo bez najmenších problémov, nie je tomu celkom tak.


Zdroj: YouTube/Ado Gasi

Zdroj: Twitter/xvreae

Samotná Genea totiž na sociálnej sieti zverejnila príspevok, v ktorom opisuje zdravotné komplikácie. „Pri páde som si zlomila čeľusť a čaká ma operácia. Okrem toho som prišla o pár zubov a vyvrtla som si členok," vysvetlila vo videu so slzami v očiach.

Jej reakcia nenechala chladnými ostatných užívateľov, ktorí jej vyjadrujú podporu a solidaritu. Jedna z kamarátok sa dokonca rozhodla vyhlásiť Genei zbierku.

Zdroj: Instagram/genea_sky

Na stránke GoFundMe je žiadosť o vyzbieranie 33-tisíc amerických dolárov (v prepočte asi 30-tisíc eur) na zabezpečenie výdavkov počas rekonvalescencie.

Majiteľ podniku, v ktorom sa pád stal, tvrdí, že sa od celého prípadu dištancuje. Dodal, že Genea si za všetko môže sama, keďže nebezpečný trik vraj predviedla výlučne na svoju zodpovednosť.

Toto tvrdenie okamžite rozprúdilo debatu na amerických sociálnych sieťach, kde sa pranieruje nespravodlivé zachádzanie majiteľov so striptérkami.

Diskutujúci sa v prevažnej miere zhodli na tom, že aj tieto ženy si zaslúžia rovnaké práva ako hociktoré povolanie.

Komentáre ( 0)