18. 02. 2020 07:46 | MISSOURI/rd

VIDEO: Žiadosť o ruku, akú ste ešte nevideli. Partnerke prsteň doslova spadol z neba

Muž veľmi dobre vedel, čo robí, keďže si tento pokus predtým párkrát nacvičil, aby sa nič nepokazilo.

Marie práve našla sondu s prsteňom.
Marie práve našla sondu s prsteňom. Foto: Reprofoto: YouTube/BloonStu

Vskutku netradičná žiadosť o ruku. Stuart Shipee z amerického Missouri prekvapil svoju partnerku Marie nielen samotným činom, ale najmä prevedením. Píše Whiteman Air Force Base.

Dvojica si aj s pár priateľmi vyšla do prírody, aby spolu vyslali na putovanie meteorologický balón. Marie bola v presvedčení, že na balón pripevnili pamätnú mincu 393. bombardovacej perute zo základne Whiteman.

Na balón upevnili kameru, aby si vychutnali zábery až zo stratosféry. Stuart však mal diabolský plán. Tesne pred vypustením balóna, počas Marinej nepozornosti, nahradil mincu imitáciou snubného prsteňa.

Pilot vojenského letectva veľmi dobre vedel, čo robí, keďže si tento pokus predtým párkrát nacvičil, aby sa nič nepokazilo.

Počas letu vidno rozmanitú prírodu, následne oblakov a až vesmíru. Sonda sa totiž najvyššie dostala až na 28 kilometrov od zeme.

Po tom, čo meteorologický balón praskol a klesal späť, ho ničnetušiaca Marie hľadala pomocou GPS navigácie.

Akonáhle ho zazrela skrytý na kukuričnom poli, Stuart stojaci za ňou si kľakol a v ruke držal skutočný prsteň.

„Keď som sa prvýkrát pozrela na sondu, nevšimla som si ten prsteň. Po tom, čo som zazrela Stuarta, ako kľačí na zemi, mi to došlo. Nemala som slová. Po dlhom a náročnom dni, kedy sme hľadali sondu, ma takýto nález naozaj potešil," povedala Marie.


Zdroj: YouTube/BloonStu