01. 07. 2020 12:20 | MINNESOTA/tvnoviny.sk, lm

Zo svadby rovno k havárii. Zdravotná sestra pomáhala zraneným v svadobných šatách

Keď sa mladomanželia vracali zo svojej svadby domov, stali sa svedkami autonehody, pri ktorej na moste do seba narazili štyri autá.

Ilustračný záber
Ilustračný záber Foto: Shutterstock / Only_NewPhoto

Len pár minút po svadobnom obrade utekala pomôcť zraneným. Dvadsaťdvaročná zdravotná sestra Racher Taylor na svoj svadobný deň nikdy nezabudne. Okrem toho, že si za muža vzala svoju životnú lásku Calvina, bude môcť spomínať aj na netradičný zásah v svadobných šatách, o ktorom píše aj MailOnline.

Keď sa mladomanželia vracali zo svojej svadby domov, stali sa svedkami autonehody, pri ktorej na moste do seba narazili štyri autá. Pri nehode sa vážne zranila jedna žena, ktorá utrpela otvorenú zlomeninu nadkolenia. Rachel neváhala a žene okamžite bežala na pomoc.

Zdravotná sestra poskytla žene prvú pomoc a celých pätnásť minút ju upokojovala, až kým na miesto nehody neprišli záchranári. Jej manžel Calvin medzitým stihol svoju manželku zvečniť ako vo svadobných šatách poskytuje zraneným prvú pomoc.

Zdroj: Facebook/Calvin Taylor

„Rachel a ja si užívame naše medové týždne, no ešte stále som ohúrený tým, ako vyskočila z auta v tej strašnej situácii a urobila to, čo vie najlepšie,“ uviedol Calvin.

Zranená žena sa momentálne zotavuje doma a dúfa, že Taylorovcov stretne znovu, aby sa mohla Rachel osobne poďakovať. „Bola úžasná a zachránila mi život. Očividne je skvelá v tom, čo robí a svoju prácu si vybrala veľmi dobre,“ uviedla zranená Tamara Peterson.

„Jednoducho som zapla sestričkovský mód. Bolo to úplne prirodzené. Bola som však prekvapená. Nikdy predtým som si nebola taká istá svojimi schopnosťami, takže bolo úžasné vidieť, že v takej situácii som presne vedela, čo mám robiť,“ uviedla Rachel na margo svojho rýchleho "svadobného zásahu".

Komentáre ( 0)