28. 08. 2020 16:00 | JOHANNESBURG/rd

Žena chcela priateľovi natrieť bradu farbou na vlasy. Bizarný nápad skončil popáleninami

Okrem toho utrpel aj alergickú reakciu.

Marno s opuchnutou tvárou.
Marno s opuchnutou tvárou. Foto: reprofoto: YouTube/SWNS

Nevinný nápad sa zmenil doslova na nočnú moru. Keď Caitlynn Van Heckeová z Juhoafrickej republiky navrhla priateľovi Marnovi, že mu z dlhej chvíle zafarbí bradu načierno, muž sa potešil. Píše The Mirror.

Nápad sa však čoskoro zmenil na drámu. Keď si Marno šiel s „ozdobou tváre" ľahnúť, nadránom sa zobudil na bolesť. Koža okamžite začala reagovať na farbivo.

Rozhodol sa teda, že si bradu oholí. Bolo však už neskoro, miesta, ktoré mu partnerka natrela, mali červenú farbu a opuchli.

Ráno začal pociťovať ukrutné bolesti na hornej pere, brade a na tvári. „Lekár mi povedal, že som utrpel aj chemické popáleniny, nakoľko som farbu na vlasy nechal na tvári príliš dlho," hovorí Marno.

Trvalo takmer dva mesiace, kým sa tvár začala vracať do normálu, počas toho však 21-ročný muž musel užívať antihistaminiká.

„Našťastie som všade musel nosiť rúško, takže aj to mi dosť pomohlo. Tvár som mal celé týždne citlivú, čo ma už privádzalo do šialenstva. Snažil som sa to však brať z tej pozitívnej stránky," uzavrel Marno.


Zdroj: YouTube/SWNS

Komentáre ( 0)