26. 11. 2020 06:00 | DUBAJ/tvnoviny.sk, lm

Dubaj ponúka cestovateľom ubytovanie v luxusných hoteloch zadarmo. Má to však jeden háčik

Letecká spoločnosť sa svojou lákavou ponukou snaží povzbudiť ľudí, aby aj počas pandémie využili jej služby.

Dubaj ponúka cestovateľom ubytovanie v luxusných hoteloch zadarmo. Má to však jeden háčik
Dubaj ponúka cestovateľom ubytovanie v luxusných hoteloch zadarmo. Má to však jeden háčik Foto: Shutterstock / NAPA

V čase, keď je medzinárodný cestovný ruch prakticky úplne paralyzovaný, prichádza letecká spoločnosť Emirates s benefitom pre svojich klientov. Cestujúcim ponúka pobyt v luxusných dubajských hoteloch úplne zadarmo, píše CNN.

Popredný dopravca zo Spojených arabských emirátov od 1. decembra obnovuje službu Dubai Connect, čím chce svojim cestujúcim uľahčiť orientáciu v letových poriadkoch zmenených pandémiou koronavírusu.

Ilustračný záber.
Ilustračný záber. Foto: Shutterstock / vaalaa
 

Služba, ktorá by mala byť prakticky úplne zadarmo, je určená pre klientov, ktorí cestujú spoločnosťou Emirates a ktorí majú v Dubaji prestup v trvaní od desať do 24 hodín. Tí, ktorí si zámerne zvolia lety tak, aby im v Dubaji vychádzal dlhší prestup, službu využiť nemôžu.

Letecká spoločnosť ponúka klientom bezplatnú noc v štvorhviezdičkovom alebo päťhviezdičkovom hoteli, letiskové transfery, stravu a v prípade potreby aj pomoc s vybavením víz do Spojených arabských emirátov.

Začiatkom tohto roka aerolínky ponúkli svojim klientom benefit, ktorý dovtedy neponúkla žiadna iná letecká spoločnosť. Cestujúcim, ktorí si vybrali ich spoločnosť, pokryli v prípade nákazy koronavírusom počas cesty krytie liečebných nákladov a nákladov na karanténu.

Komentáre ( 0)