01. 12. 2020 09:00 | BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Zorientujte sa vo vianočných darčekoch

Prinášame vám prehľad s výberom tých najzaujímavejších, ktoré ocenia aj vaši najbližší.

Samsung.
Samsung.

Vianoce sa blížia a s nimi aj zhon za darčekmi. Preto vám prinášame prehľad s výberom tých najzaujímavejších, ktoré ocenia aj vaši najbližší.

Výkon na rozdávanie

Model Galaxy Note20 Ultra 5G je najvýkonnejším Note zariadením v histórii a pozdvihuje tak prácu a zábavu na úplne novú úroveň. Prelomový S Pen a nový displej s neuveriteľne rýchlou odozvou vám zaručia pocit, akoby ste písali na skutočný papier. S novým S Pen môžete kresliť obrázky aj písať poznámky a jednoducho ich synchronizovať naprieč vašimi zariadeniami. Vaše nápady tak budete mať vždy po ruke. Model Galaxy Note20 Ultra 5G je vybavený inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, takže sa nemusíte obávať, že by vás nechal v štichu. Budete mať dostatok energie pre prácu, aj pre večerné hranie hier na vašom mobilnom telefóne.

Odporúčaná maloobchodná cena od 1 299 Eur.

Galaxy Note20 Ultra.
Galaxy Note20 Ultra.
 

Perfektný zvuk kdekoľvek

Galaxy Buds Live sú špičkové slúchadlá od Samsungu, ktoré vynikajú nielen svojim kvalitným zvukom, ale aj unikátnym vzhľadom. Sú navrhnuté tak, aby vo vašom uchu sedeli ergonomicky správne. Sú tak veľmi pohodlné aj nenápadné. Vďaka reproduktorom firmy AKG v kombinácii s výkonným basovým kanálom prinášajú vynikajúce ozvučenie. Slúchadlá sú navyše vybavené technológiou aktívneho potlačenia hluku, ktorá filtruje šum okolia a vy si tak môžete nerušene vychutnávať vašu obľúbenú hudbu. Počúvať môžete až 6 hodín na jedno nabitie, s nabíjacím puzdrom až neuveriteľných 21 hodín.

Odporúčaná maloobchodná cena 189 Eur.

Galaxy Buds Live.
Galaxy Buds Live.
 

Smartfón, ktorý zaujme na prvý pohľad

Nový smartfón Samsung Galaxy S20 FE v sebe snúbi všetko, čo kedy môžete potrebovať a ešte viac. Na zadnej strane smartfónu nemožno prehliadnuť trojicu fotoaparátov, ktorými zachytíte akýkoľvek okamih v tej najlepšej kvalite. Na prednej strane sa nachádza nenápadný fotoaparát na selfie fotografie s rozlíšením 32 megapixelov. Smartfón je vybavený skvelým 120 Hz displejom a inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, ktorá s vami udrží krok po celý deň. Nemusíte sa báť robiť skvostné fotografie aj za sychravého počasia, pretože je vybavený certifikáciou IP68. Tá značí odolnosť proti vode a prachu. Okrem vybavenia, smartfón vyniká svojím nadčasovým vzhľadom. Môžete si ho zaobstarať až v šiestich dúhových farbách, vyberie si teda skutočne každý.

Odporúčaná maloobchodná cena od 649 Eur

Samsung Galaxy S20 FE.
Samsung Galaxy S20 FE.
 

Zmeňte spôsob vašej práce

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S7 Wifi od Samsungu vám uľahčí život v mnohých smeroch. Je neuveriteľne výkonný a zároveň príjemne ľahký a skladný. Je poháňaný najvýkonnejším čipsetom Snapdragon 865+, takže môžete mať bez obáv naraz otvorených množstvo aplikácií a okien či hrať najnáročnejšie hry. Tab S7 je vybavený batériou s kapacitou 8 000 mAh, ktorá vám umožní pracovať celý deň. Navyše si k nemu môžete zakúpiť aj klávesnicu, ktorá slúži aj ako puzdro, a pracovať ako na klasickom laptope alebo PC. Súčasne s ňou viete používať aj S Pen a písať si poznámky rukou alebo tablet využiť pre vaše umelecké výtvory.

Odporúčaná maloobchodná cena od 699 Eur.

Samsung Galaxy Tab S7.
Samsung Galaxy Tab S7.
 

Komentáre ( 0)