27. 11. 2020 16:10 | WASHINGTON/kc

Chlapec sa doma hlavou zakliesnil v mačacom strome. Keď ho zbadali hasiči, museli sa smiať

Nakoniec všetko dobre dopadlo a chlapec sa ešte aj odfotil s hasičským autom.

Chlapec sa hlavou zakliesnil v mačacom strome.
Chlapec sa hlavou zakliesnil v mačacom strome. Foto: Profimedia.sk

Američanka z Wisconsinu sa na sociálnej sieti podelila o úsmevnú príhodu. Neposedného syna (4) nechala bez dozoru iba pár minút a zatiaľ jej stihol pripraviť stresujúcu a zároveň komickú situáciu. Chlapec sa počas lezenia po mačacom strome hlavou zakliesnil v otvore na druhom poschodí. Píše o tom portál Lad Bible.

Jeho matka Cynthia Olsonová (32) počula krik a rýchlo pribehla zistiť, čo sa stalo. Keď syna Parkera zbadala v krkolomnej pozícii, najskôr sa zľakla, že sa mu niečo stalo ale keď zistila, že je v poriadku, rýchlo sa upokojila. Keď však zistila, že chlapca z otvoru nedokáže vyslobodiť, opäť ju prepadol strach a radšej privolala hasičov. Syna, ktorý dlhý pobyt v stiesňujúcej polohe očividne nerobil dobre, zatiaľ zabávala jeho staršia sestra Marley.

Záchrana zakliesneného chlapca.
Záchrana zakliesneného chlapca. Foto: Profimedia.sk
 

„Prišli štyria hasiči a spýtali sa ma, či niekoho majú vyslobodiť. Keď som im ukázala syna s hlavou zakliesnenou v mačacom strome, začali sa smiať. Dokonca so sebou mali aj bandasku s tekutým mydlom, bolo to celé komické," spomína Cynthia.

„Našťastie vyslobodzovanie trvalo iba 10 minút a syn z toho vyviazol bez následkov," hovorí matka. Stretnutie s hasičmi si pochvaľovala. „Keď Parkera vytiahli, začali ho štekliť, boli skvelí! Keď skončili svoju prácu, dovolili deťom odfotiť sa s hasičským autom, bol to pekný zážitok," dodala na záver.


Zdroj: YouTube/CBS 17

Komentáre ( 0)