30. 11. 2020 10:31 | TEXAS/tvnoviny.sk, lm

Pre slávu čokoľvek? Mladý youtuber skočil z mosta do rieky, pri dopade si rozbil lebku

Mladík vyliezol na železnú konštrukciu mosta, zamával do kamery a skočil.

Pre slávu čokoľvek? Mladý YouTuber skočil z mosta do rieky, pri dopade si rozbil lebku
Pre slávu čokoľvek? Mladý YouTuber skočil z mosta do rieky, pri dopade si rozbil lebku Foto: YouTube / SaaFomba

Chcel sa stať slávnym, no skončil s rozbitou lebkou. Mladý americký youtuber Saa Fomba skončil po skoku z mosta Pennybacker v Austine do rieky Colorado v nemocnici, informuje Daily Mail.

Video zachytávajúce nebezpečný kúsok si za 48 hodín pozrelo 8000 ľudí. Pred samotným skokom mladík svojím fanúšikom odkázal, že „v normálnom živote nevidí žiadnu zábavu“. Potom vyliezol na železnú konštrukciu mosta, zamával do kamery a skočil. Na videu počuť aj tupý zvuk pri dopade na hladinu rieky.

Mladíka z vody vytiahla posádka člnu, ktorý sa práve plavil okolo. Video pokračuje príchodom záchranárov, ktorí neskôr Youtubera previezli do nemocnice. Tam mu lekári zistili zlomeninu lebky. Saa Fomba strávil v nemocnici tri dni.

Zdroj: Instagram/saafomba

Youtuber musel po prepustení z nemocnice stráviť noc v moteli, keďže mu medzičasom odtiahli auto. Pri svojom nerozvážnom kúsku navyše porušil zákon, keďže v Texase je skákanie z mostov do rieky Colorado zakázané.

Zdroj: Instagram/saafomba

„Možno si myslíte, že som to urobil pre videnia, ale ja v tom vidím viac. Nebol som stvorený, aby som robil normálne veci, plním si sny. Neuspokojím sa s málom na tejto planéte, ktorú nazývame svojim domovom, zanechám stopu,“ odkazuje neprajníkom youtuber.

Zdroj: YouTube/SaaFomba