03. 12. 2020 06:00 | KAZACHSTAN/tvnoviny.sk, lm

Kulturista sa oženil s erotickou bábikou. Nechýbali svadobné šaty ani závoj

Pri otázke, ako sa ich vzťah začal, Jurij uviedol, že Margo stretol v nočnom klube, kde ju zachránil pred nechcenou pozornosťou.

Kulturista sa oženil s erotickou bábikou. „Nevesta“ mala na sebe svadobné šaty aj so závojom
Kulturista sa oženil s erotickou bábikou. „Nevesta“ mala na sebe svadobné šaty aj so závojom Foto: Instagram / yurii_tolochko

Počas pandémie sa zamiloval a svoju lásku si už stihol aj vziať za manželku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby si nevzal umelú erotickú bábiku. Kazach Jurij Tolochko povedal svoje „áno“ bábike menom Margo. „Nevesta“ mala počas obradu na sebe klasické svadobné šaty so závojom a nechýbala ani kytica a obrúčka, píše Mirror.

Jurij pozval na nezvyčajnú svadbu aj desiatky hostí a so svojou právoplatnou manželkou stihli aj prvý mladomanželský tanec. Zväzok je podľa kazašských úradov legálny, keďže obaja s partnerov sú považovaní za dospelé osoby a obaja so sobášom súhlasili.

Kulturista, ktorý sa identifikuje ako pansexuál, zdieľal romantické momenty zo svadobného dňa na svojom instagramovom účte, kde pravidelne uverejňuje zábery so svojou vyvolenou.

Zdroj: Instagram/yurii_tolochko

Pri otázke, ako sa ich vzťah začal, Jurij uviedol, že Margo stretol v nočnom klube, kde ju zachránil pred nechcenou pozornosťou. Ich city sa však naplno rozvinuli až počas karantény na začiatku tohto roka. Svadba bola pôvodne naplánovaná na marec, no prekazili mu ju útočníci, ktorí Jurija napadli počas transrodovej demonštrácie, kde mu spôsobili otras mozgu a zlomeninu nosa.

Že to so svojou vyvolenou myslí vážne kulturista nijako netají. Správa sa k nej ako ku skutočnej žene a podľa vlastných slov ho na ich vzťahu baví viac ich netradičný príbehy lásky než samotný sex.

Pre viac fotiek zo svadby kliknite na šípku vpravo (priamo na obrázku):

Zdroj: Instagram/yurii_tolochko