Live
Sledujte NAŽIVO: Minister Heger informuje o odklade splátok úverov
Sledujte tu
08. 01. 2021 10:53 | BRATISLAVA/rd

Nevesta sa obávala svadobného zlyhania. Družičky preto museli súhlasiť s 37 bizarnými bodmi

Žena všetky body, ktoré vyžaduje, aby družičky splnili, zverejnila na sociálnej sieti aj s odôvodnením.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Shutterstock.com

Pre mnohých ľudí na celom svete je svadobný deň jedným z najvýznamnejších okamihov ich života, a tak je pochopiteľné, že hlavní protagonisti, nevesta a ženích, chcú, aby bolo všetko tak, ako má byť.

Jedna budúca nevesta sa zrejme tak veľmi obávala možných úskalí, že sa rozhodla dať podpísať družičkám zmluvu, ktorá obsahuje 37 prísnych a občas bizarných pravidiel. Píše Ladbible.

Žena všetky body, ktoré vyžaduje, aby družičky splnili, zverejnila na sociálnej sieti aj s odôvodnením: „Čítala som veľa príspevkov o problémoch s družičkami. To vysvetľuje moje očakávania od začiatku do konca," píše.

Hneď v prvom pravidle sa píše, že „nepokúsim sa presviedčať nevestu, aby na svojej svadbe niečo menila." Nasledujú nariadenia, že „na svadbe nebudem hovoriť o nikom negatívne," ale aj že „odteraz do svadby nepriberiem viac ako tri kilogramy."

Ďalšie nariadenia sa týkajú výzoru. „V deň svadby budem nosiť iba čierne alebo tmavohnedé vlasy," bod číslo päť hovorí, že družička nemôže nosiť žiadne umelé mihalnice v deň svadby, pokiaľ ich nespraví profesionál.

„O svoju pokožku, vlasy a nechty sa budem starať odteraz až do svadby," znie siedmy bod. V deviatom sa píše, že družička súhlasí so šatami, ktoré si nevesta zvolí, bez ohľadu na jej vlastné názory, štýl alebo farbu.

Družička sa taktiež musela zaviazať, že pred svadbou zámerne neotehotnie, ale napríklad aj že počas svadby nevypije viac ako 0,07 litra alkoholu.

Nevesta od družičiek tiež vyžadovala, že si neprivedú na svadbu svoje deti, ako nie sú medzi pozvanými, ale aj že nebudú nadbiehať mužom. „Nebudem na nevestu nahnevaná, pretože chápem, že má panovačný prístup," píše sa v bode číslo 21.

Družička sa podpisom zároveň stotožňuje s tým, že nebude môcť používať žiadne farebné kontaktné šošovky, či, ako znie bod 33, mať hrubé čierne obočie alebo lesklý farebný rúž.

V poslednom bode sa družička zaväzuje, že si nasledujúcich 14 mesiacov (asi toľko od svadby) mesačne ušetrí najmenej 50 dolárov.

Komentáre ( 0)