08. 01. 2021 11:35 | WASHINGTON/rd

Medzi manželmi je 53-ročný rozdiel. Ženích (22) opísal, aký mal s manželkou priebeh koronavírusu

Dvojica sa zoznámila, keď mal muž len 17 rokov.

Almeda a Gary.
Almeda a Gary. Foto: Reprofoto: TikTok/Gary and Almeda

Písal sa rok 2015, keď sa prvýkrát stretli. Američan Gary Hardwick mal iba 17 rokov, keď na pohrebe svojho kamaráta zbadal vtedy jeho trúchliacu, 71-ročnú Almedou. O dva týždne neskôr bola dvojica spolu.

Za šesť dní sa vzali, hostina ich vyšla len na asi 200 amerických dolárov. „Nehľadala som mladého muža, odrazu tam však bol on. Okamžite som vedela, že je to ten pravý," spomína Almeda. Píše Ladbible.

Odvtedy pravidelne zdieľajú postrehy a momenty svojho spoločného života na sociálnych sieťach. Nedávno svojich priaznivcov informovali, že on (23) a jeho manželka (77) majú koronavírus.

„Teraz sme dva týždne v karanténe. Máme len mierne príznaky," povedal Gary pred Vianocami. Následne sa o pár dní neskôr poďakoval sledovateľom za podporu a ubezpečil ich, že s Almedou sú v poriadku.

„Nemali sme horúčku ani problémy s dýchaním. Najhoršie pre nás boli strata chuti, čuchu a bolesti tela. Užívali sme zinok a vitamín D a dbali na to, aby sme mali veľmi veľa tekutín a odpočinku," povedal mladý ženích.

V poslednom príspevku zo stredy (6.1.) Gary skonštatoval, že dvojica už skončila karanténu, pričom obaja sa zbavili už aj príznakov.

Komentáre ( 0)