20. 01. 2021 06:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk, lm

Muž minul na veterinárne vyšetrenia stovky dolárov. Keď zistil, čo je jeho psovi, zostal v šoku

Russell vzal svojho psa Billa k veterinárovi, aby zistil, čo mu je. Ten mu spravil röntgen, no vyšetrenia nepreukázali žiadne zranenia.

Muž minul na veterinárne vyšetrenia stovky dolárov. Keď zistil, čo je jeho psovi, zostal v šoku
Muž minul na veterinárne vyšetrenia stovky dolárov. Keď zistil, čo je jeho psovi, zostal v šoku Foto: YouTube / what's the channel

Scéna ako z nejakého filmu. Video Brita Russella Jonesa, ktoré zdieľal na sociálnej sieti, sa stalo virálnym. Muž s nohou v sadre sa prechádzal po ulici so svojím psom, ktorý popri ňom kríval. Keď sa dozvedel príčinu, zostal šokovaný, píše Daily Mail.

Russell vzal svojho psa Billa k veterinárovi, aby zistil, čo mu je. Ten mu spravil röntgen, no vyšetrenia nepreukázali žiadne zranenia. Veterinár Russellovi vysvetlil, že ho jeho pes pravdepodobne len napodobňuje a kríva zo solidarity s ním.

„Zaplatil som tristo libier, aby som zistil, že to nič nie je, iba solidárnosť. Milujem ho,“ napísal Russell k videu, ktoré má medzičasom viac ako dva milióny videní.

Zdroj: YouTube/what's the channel

Ľudí na sociálnej sieti správanie psa dojalo a nazvali ho „čistou láskou“. Niektorí komentujúci nezabudli sarkasticky pripomenúť, že súcitia najmä s mužom, ktorý musel zaplatiť účet za veterinárne vyšetrenie.

V roku 2011 vedci z Viedenskej univerzity zistili, že existuje niečo ako automatická imitácia psov. Podľa nej psy napodobňujú svojich majiteľov aj bez toho, aby za to museli dostať odmenu.
 

Komentáre ( 0)