22. 01. 2021 06:00 | ÍRSKO/tvnoviny.sk, lm

Dcéra dostala od otca na Vianoce test DNA. Výsledky ju šokovali

Svoj príbeh zverejnila Cat na sociálnej sieti. Jej video od zverejnenia komentovalo už viac ako 10 000 ľudí.

Dcéra dostala od otca na Vianoce test DNA. Výsledky ju šokovali
Dcéra dostala od otca na Vianoce test DNA. Výsledky ju šokovali Foto: mirror.co.uk

Tajomstvo, ktoré malo zrejme zostať navždy nevyzradené, odhalila priamo počas vianočných sviatkov. Cat McDonald z Írska dostala od svojho otca DNA test, ktorý jej mal prezradiť, z ktorých krajín pochádzajú jej korene. Nakoniec sa z neho dozvedela oveľa viac, než čakala, píše Mirror.

Muž daroval na Vianoce DNA testy celej svojej rodine. Dôvod mal byť jednoduchý, rodina mala zistiť, odkiaľ pochádzajú ich predkovia. Nepríjemné prekvapenie ale nastalo, keď Cat zistila, že jej predkovia na 75 percent pochádzajú z Nórska a zvyšok z Nemecka a Veľkej Británie. Po otcových írskych koreňoch ani stopy.

„Celý život som si myslela, že som Írka, pretože sa volám McDonaldová a mám žiarivo červené vlasy,“ vysvetlila Cat.

Nečakané výsledky teda oznámila svojmu otcovi, ktorý okamžite začal zisťovať, či majú ich testy nejakú zhodu DNA. Tie však preukázali, že otcom Cat bude zrejme niekto celkom iný.

„Okamžite som kontaktovala mamu a moje dve tety. Všetkými, vrátane mojej matky, táto informácia očividne otriasla,“ opísala Cat moment, kedy sa jej rodina zverila so šokujúcou správou. „Dokonca aj otec poznal to meno. Zrejme išlo o starého rodinného priateľa,“ dodala.

Zdroj: YouTube/JP Today News

Dievčina sa však rozhodla, že svojho biologického otca vyhľadá. „Napísala som jeho meno do vyhľadávania a podľa všetkého je to miliardár. Je generálnym riaditeľom významnej spoločnosti a pracujú preňho aj jeho tri dcéry,“ povedala Cat, ktorá napokon za svojím biologickým otcom vycestovala cez celú krajinu, aby ho stretla osobne. Muž však stretnutie odmietol.

Cat je aj napriek šokujúcej informácii a neúspešnému pokusu o kontakt s biologickým otcom podľa vlastných slov nesmierne vďačná za všetko, čo pre ňu jej rodičia doposiaľ urobili. Stále si však stojí za tým, že by o celej situácii chcela vedieť viac.

Svoj príbeh zverejnila Cat na TikToku pod prezývkou fretlessfeline. Jej video od zverejnenia komentovalo už viac ako 10 000 ľudí, z ktorých niektorí nezabudli pripomenúť, že muž, ktorý ju vychovával, zrejme niečo tušil, a preto sa rozhodol pre takýto vianočný darček.

Komentáre ( 0)