22. 01. 2021 16:11 | CHARLOTTE/kc

Muž zažil najšťastnejšie Vianoce. Darček od šéfa mu priniesol hlavnú výhru v lotérii

Šťastný výherca si najskôr myslel, že si z neho vystrelili.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock/alisafarov

Muž z amerického mesta Charlotte v Severnej Karolíne na tieto Vianoce len tak ľahko nezabudne. Ta'Von Batts dostal nečakaný firemný bonus, keď po zotretí zažiarila na žrebe  výhra 200-tisíc dolárov. Rovnako, ako ostatní zamestnanci, ho dostal od majiteľa firmy. Píše o tom oficiálny portál lotérie, ktorý uvádza, že muž vyhral hlavnú cenu.

„Šéf dal každému so zamestnancov darčekovú tašku, v ktorej boli aj dva žreby z lotérie. Po práci som ich zotrel a keď som zbadal tú sumu, skoro som odpadol, uviedol Batts, ktorý bol spočiatku podozrievavý.

„Nebudem vám klamať, najskôr som si myslel, že ide o jeden z tých falošných žrebov. Šéfa som obvinil, že si zo mňa uťahuje. Keď však zbadal výhernú sumu, začal jasať a ja som sa k nemu pridal. Pobehovali sme okolo a kričali od radosti," uviedol čerstvý majiteľ hlavnej výhry.

Batts priznal, že neplánuje žiadne veľké nákupy a s výhrou chce naložiť čo najrozumnejšie. „Určite chcem investovať a zarobiť tak viac peňazí, časť výhry venujem rodine," dodal šťastný výherca.

A Christmas goodie bag from his boss delivered the goods for Ta’Von Batts of Charlotte to the tune of...

Uverejnil používateľ WCCB Charlotte's CW Štvrtok 21. januára 2021

zdroj: Facebook/WCCB