07. 03. 2021 07:00 | USA/tvnoviny.sk, lm

VIDEO: Babrák roka. S donáškou tohto kuriéra zákazník asi spokojný nebol

Zákazník uviedol, že kuriér sa mu rozbitú chladničku pokúsil doručiť s tvrdením, že k poškodeniu došlo na strane výrobcu.

S donáškou tohto kuriéra zákazník asi spokojný nebol.
S donáškou tohto kuriéra zákazník asi spokojný nebol. Foto: YouTube / 6abc Philadelphia

Mal jednu prácu, no ani tú nezvládol. Bezpečnostná kamera umiestnená na dome zachytila nešikovného kuriéra, ktorý mal doručiť zákazníkovi chladničku za tisícky dolárov. Len pár metrov od vchodu sa mu však chladnička prevážila a spadla. O nešikovnom incidente píše aj portál Upi.com.

Kamera zachytila moment, ako kuriér pomocou rudly prenáša chladničku, keď ju v jednom momente chce postaviť. Tá sa mu však prevážila a spadla na betónovú zem, kde sa rozbila. Tovar za 4200 dolárov sa tak k zákazníkovi nedostal v očakávanom stave a rozbitú chladničku museli vrátiť.

„Našťastie sme si ešte ponechali našu starú chladničku,“ uviedol pobavene zákazník Chad Jones z mestečka Tallmadge v štáte Ohio.

Jones pre miestnu televíznu stanicu Fox WJW uviedol, že kuriér sa mu rozbitú chladničku pokúsil doručiť s tvrdením, že k poškodeniu došlo na strane výrobcu. Pritom si zjavne neuvedomil, že celý incident spolu s jeho nešikovným manévrom bol zachytený aj na kamere.

„Aj keď to bola zjavne jeho chyba, pretože chladničku o vozík nepripútal a ani nepočkal na pomoc svojho kolegu, aj tak už mal zjavne zlý deň, takže to nechám tak,“ dodal veľkoryso Jones, ktorý teraz čaká na výmenu vysnívanej chladničky.

Zdroj: YouTube/6abc Philadelphia