10. 03. 2021 06:00 | VEĽKÁ BRITÁNIA/tvnoviny.sk, lm

Po sendvič štýlovo. Muža prekvapil hlad, po jedlo si doslova zaletel

Prípad je o to kurióznejší, že muž podľa všetkého porušil zákaz vychádzania.

Muža prekvapil hlad, po jedlo si doslova zaletel.
Muža prekvapil hlad, po jedlo si doslova zaletel. Foto: Instagram / chippingfarmshop

Poriadne si zavaril. Polícia vyšetruje prípad britského pilota vrtuľníka, ktorý si do takmer stotridsať kilometrov vzdialeného obchodu mal zájsť po sendvič na vrtuľníku. Prípad je o to kurióznejší, že muž podľa všetkého porušil zákaz vychádzania, informuje Mirror.

Na internete sa objavilo video muža, ktorý pristál na lúke a ktorému zamestnanec farmárskeho obchodu priniesol zabalený sendvič priamo k vrtuľníku. Miestny obyvateľ pre BBC uviedol, že išlo o zjavné nerešpektovanie potipandemických obmedzení, ktoré nariadila britská vláda. Ďalší z obyvateľov neskôr uviedol, že prostredníctvom online letového radaru sledoval vrtuľník z letiska City v Salforde, ktorý si to namieril priamo do obchodu.

Incident sa mal odohrať neďaleko farmárskeho obchodu Chipping Farm Shop v údolí Ribble Valley v anglickom grófstve Lancashire. Polícia v Manchesteri potvrdila, že prípad vyšetruje a podľa BBC už situáciu preveruje aj mestská rada v Ribble Valley.

Video zdieľal na svojom profile na Instagrame aj samotný obchod, ktorý sa stihol pochváliť lojalitou svojho zákazníka, ktorý bol pre ich vychýrený sendvič ochotný doslova priletieť.

Zdroj: Instagram/chippingfarmshop

Niekoľko užívateľov sociálnej siete však uverejnenie videa označilo za nie práve najlepší marketingový ťah a odvolávali sa práve na prísne protipandemické nariadenia. Farmársky obchod sa k incidentu odmietol vyjadriť s odôvodnením, že zamestnanci sú momentálne vyťažení.
 

Komentáre ( 0)