11. 03. 2021 06:00 | SUMEDANG/kc

Identické dvojčatá si vzali bratov - identické dvojčatá. Takto opísali život v spoločnej domácnosti

Štvorica svorne tvrdí, že zatiaľ sa neobjavili ani náznaky ponorkovej choroby.

Identické dvojčatá sa vydali za identické dvojčatá.
Identické dvojčatá sa vydali za identické dvojčatá. Foto: reprofoto: YouTube/ Doon Tivi

Dvaja bratia - identické dvojčatá, sa oženili s identickými dvojčatami, ktoré sú sestry. Teraz spolu všetci žijú pod jednou strechou a zatiaľ sa nevyskytli žiadne problémy.

Ellwanda Julianop Hidayat (20) a Rani Nurhaeniová (19) sa dali dokopy na strednej škole v meste Sumedang v indonézskej provincii Západná Jáva. Netrvalo dlho a s ich výrazným prispením spolu začali chodiť aj ich súrodenci Ellwindi Junianfi a Rina Nurhaeni.

Aby to bolo ešte komplikovanejšie Rani sa neskôr priznala, že sa na začiatku vzťahu vydávala za svoju sestru. Obidva páry si povedali áno na spoločnej svadbe 27. februára tohto roka. Odvtedy bývajú v spoločnej domácnosti a priznávajú, že občas sa nevyhnú nedorozumeniam, ktorý sa v tejto konštelácii nedá vyhnúť.


zdroj: YouTube/ Doon Tivi

„Niekedy si ich pomýlim. Myslím si, že sa rozprávam s Rani a po pár vetách si uvedomím, že je to Rina," uviedol Ellwanda pre miestne médiá.

Zaujímavá situácia nastala, keď jeho brat prišiel otcovi predstaviť svoju novú priateľku. Poriadny Nopimu Hidayatovi (51) chvíľu trvalo, kým si uvedomil, že jeho synovia si našli identické dvojčatá.

Štvorica už stihla zažiť svojich „15 minút slávy" keď účinkovali v televíznej šou Brownis, ktorú vo februári odvysielala indonézska TV Trans.

Štvorica svorne tvrdí, že zatiaľ sa neobjavili ani náznaky ponorkovej choroby a nič na tom nezmenila ani spoločná dovolenka s ďalšími príbuznými.