27. 03. 2021 07:00 | KAZACHSTAN/tvnoviny.sk, lm

Nezvyčajnej láske je koniec. Kulturista, ktorý sa oženil s erotickou bábikou, požiadal o rozvod

Zväzok Jurija a „Margo“ údajne stroskotal po tom, čo sa mladomanželka pokazila a bolo nutné ju opraviť.

Kulturista sa oženil s erotickou bábikou v novembri 2020.
Kulturista sa oženil s erotickou bábikou v novembri 2020. Foto: Instagram / yurii_tolochko

Bizarnej láske je koniec. Kazašský kulturista Jurij Tolochko, ktorý si pozornosť médií získal minulý rok svadbou s erotickou bábikou, sa rozviedol. Muž uviedol, že nezvládol odlúčenie od manželky a podľa vlastných slov ju aj podviedol, uvádza portál Times Now News.

Veľkolepá svadba, na ktorej nechýbali desiatky hostí, sa odohrala v novembri minulého roka. Pôvodný termín museli presunúť pre protipandemické opatrenia. Zábery zo svadobnej veselice profesionálny kulturista uverejnil aj na sociálnej sieti.

Zväzok Jurija a „Margo“ údajne stroskotal po tom, čo sa mladomanželka pokazila a bolo nutné ju opraviť. Muž podľa vlastných slov nezvládol odlúčenie od manželky a podľa portálu ju dokonca stihol aj podviesť.

Kulturista najnovšie na svojom Instagramovom profile uverejnil video, kde svojim sledovateľom predstavil novú manželku „Lolu“. „S Margo sme sa rozišli. Zatiaľ nie som pripravený hovoriť o dôvodoch rozvodu,“ napísal.

Svoju bývalú sa Kazach podľa vlastných slov rozhodol odložiť, aby sa úplne nerozpadla a ani manželka číslo dva podľa všetkého nebude poslednou „pani Tolochkovou“.