23. 06. 2021 06:00 | KOLÍN NAD RÝNOM/rd

Muž (35) má ženu a dve deti. Teraz chce k nim nasťahovať dve priateľky a mať s nimi potomkov

Manželka s jeho krokmi súhlasí.

Marco s pariateľkami.
Marco s pariateľkami. Foto: Facebook/Marco Silva

Nemec s nie príliš znejúcim tamojším menom Marco Santo Silva (35) z Kolína nad Rýnom je ženatý s rovnako starou Danielou. Na tom by nebolo nič čudné, keby dvojica už od roku 2012 nežila v otvorenom zväzku.

Marco sa totiž, s požehnaním manželky, plánuje v rámci symbolického obradu zosobášiť so svojimi dvomi priateľkami. Píše Media Drum World.

Dvojicu chlapík spoznal pred dvomi rokmi na večierku, pričom rovnako staré Jessica aj Kamila si Marca okamžite obľúbili.

Teraz veria, že sa k Marcovi, ktorý, mimochodom, má dve dcéry (4 a 7), nasťahujú. Obe ženy túžiace po svadbe vraj nemajú problém vychovávať aj svoje deti, aj keď sa obávajú, že by mohli byť terčom šikany.

„Mám milostný vzťah ako s Kami, tak aj s Jessi. Nie sú lesbičky, ale priateľky. Našťastie naše rodiny za nami stoja a rešpektujú to,“ povedal Marco.

Marco, Jessica a Kamila sa vraj snažia ukázať svetu, že aj tento veľmi netypický vzťah môže fungovať rovnako dobre ako klasické partnerstvo dvoch osôb.

„Náš vzťah sa pre nás príliš nelíši od bežných. Je to ako monogamný vzťah, avšak s tromi osobami. Sme tri osoby, ktoré sa navzájom podporujú a milujú v každodennom živote,“ povedal Marco.

Ten na záver naznačil aj najbližšie plány. „Chcem, aby sa k nám obe nasťahovali, následne aby sme mali deti a pripravili symbolickú svadbu,“ dodal.